Kontakt

!!! STOP STAV !!! Vážení klienti, děkujeme Vám za důvěru, se kterou se na naši poradnu obracíte. V současné době máme naplněny kapacity pro vyšetření a konzultace, proto není možné se nyní do PPP objednat. Objednávání bude spuštěno opět v září 2023. Děkujeme za pochopení.

(Možnost telefonického objednávání klientů je v pondělí, úterý a středu v čase 8.00 – 14.00  (v tomto čase probíhá objednávání klientů, nejedná se o časy vyšetření). Upozorňujeme, že objednací lhůty tvoří zpravidla 3 měsíce, doporučujeme objednávat dítě s dostatečným předstihem.)

Objednání zajišťuje administrativní pracovnice Alice Písařovičová, tel.: 734 152 689, e-mail: pisarovicova.a@zszitomirska.info (email neslouží pro objednávání)

DATOVÁ SCHRÁNKA náleží ZŠ Žitomířská, proto prosím připojte poznámku, že se jedná o dokument do PPP či k rukám p. Písařovičové. ID datové schránky: yf3qwkd

Sídlo poradny NENÍ V BUDOVĚ ŠKOLY! Adresa poradny: Žižkova 507, Český Brod (budova C, 2. patro).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: od října 2021 je sídlo poradny přesunuto do nově zrekonstruované budovy C na adresu Žižkova 507, Český Brod – naproti 1. stupni ZŠ Žitomířská. Vstup do poradny je samostatným vchodem v areálu nemocnice. PPP se nachází v 2. patře, pro bezbariérový vstup je možné využít výtah.

PPP

Ostatní pracovníci:

Mgr. Veronika Lancová – speciální pedagog, vedoucí pracovník – telefonické konzultační hodiny pro učitele a ostatní odborné pracovníky vždy ve čtvrtek 11.00 – 13.00, osobně po domluvě

e-mail: lancova.v@zszitomirska.info

Mgr. Bc. Hana Žáčková – psycholog

e-mail: zackova.h@zszitomirska.info

Mgr. Radka Kocmanová – psycholog

e-mail: kocmanova.r@zszitomirska.info

Mgr. Nikola Krutská – speciální pedagog, reedukace

e-mail: krutska.n@zszitomirska.info

Aktualizované informace a podrobnou nabídku služeb najdete na webových stránkách www.poradna.cesbrod.cz